kremy do twarzy

Himalaya: poznaj kremy dla cery wrażliwej

W naszym społeczeństwie przyjęło uważać się, że kosmetyki naturalne o wysokiej skuteczności są drogie i mogą na nie pozwolić sobie wyłącznie zamożni. Jeśli jednak przyjrzymy się bliżej ofercie poszczególnych producentów zauważymy, że mamy możliwość zakupu nie tylko tanich, ale także wydajnych i jakościowych kosmetyków. Jedną z firm zajmujących się dystrybucją takich produktów jest Himalaya. Przeczytaj poniższy tekst, aby poznać najpopularniejsze kremy Himalaya.

Dlaczego i kiedy warto kupić krem Himalaya?

Krem Himalaya to dobry wybór w momencie, gdy na kosmetyk codziennego użytku nie chcemy przeznaczać dużej ilości pieniędzy. Jest doskonałym wyborem dla osób, które mają cerę podatną na podrażnienia, obtarcia i cechującą się niską tolerancją na składniki pochodzenia syntetycznego. Wszystko co zawarte w Himalaya pochodzi właśnie z natury. Konsystencja kremów jest lekka, natomiast sam aromat jest przyjemnie ziołowy.

Himalaya krem nawilżający do twarzy i ciała

Pierwszym, najczęściej kupowanym kremem przez klientów marki Himalaya jest krem nawilżający do twarzy i ciała. Posiada silne działanie nawilżające, pielęgnujące i ujędrniające. Można zastosować go zarówno na twarzy, jak i w innych miejscach na ciele. Zawiera składniki pochodzenia naturalnego, dzięki czemu nie musimy martwić się o kiepską tolerancję, podrażnienia czy wysypkę.

W składzie produktu znajdziemy witaminę E odpowiedzialną za redukcję wolnych rodników, dużą ilość olejku z migdałów pełnego minerałów o silnym działaniu nawilżającym, a także kiełki pszenicy przyczyniające się do zmiękczenia i ujędrnienia cery twarzy. Wystarczy zastosować dwa razy dziennie, aby przy cerze wyschniętej i zaniedbanej odczuć wyraźną różnice.

Krem Himalaya Herbals – Z Aloe Vera i cynkiem

Drugim produktem, o jakim warto powiedzieć jest Himalaya krem do twarzy kojący i osłaniający. Swoje tytułowe działanie zawdzięcza dwóm składnikom: Aloe Vera i cynkowi. Jego główne działanie skupia się na redukcji uszkodzeń spowodowanych w wyniku wypadków, obtarć, podrażnień przy depilacji i przypadkowych poranień. Znajduje także wykorzystanie w leczeniu infekcji grzybiczych, skórnych i wysypek. Pozwala nawilżyć skórę i intensywnie złagodzić podrażnienie w dowolnym miejscu na ciele.

Tlenek cynku przyspiesza gojenie się ran, natomiast wyciąg z aloesu (Aloe Vera) działa bakteriobójczo. Dodatki w postaci indyjskiej marzanny i niepokalanka pięciolistnego wykazują działanie antyseptyczne, czyli są idealnym partnerem w kuracji skaleczeń i podrażnień.